Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz copass #28009 üzenetére

    na ez is mint minden sok mindentől függ, én annó hangosítottam is városnapokat, ilyesmi, és zenészcsaládban nőttem fel, szal a kábelekkel, színpadon botorkálással nagyon szokva vagyok...a fotóim meg nem tökéletesek, de ettől függetlenül oda-vissza agyondícsértek eddig, és ez a lényeg :D a színpadról fotózást én különösen fontosnak tartom, valószínűleg ez az egyik oka annak, hogy általában érdekesebb képekkel tudok szolgálni a végén mint a többiek, (más perspektíva, közelebbi, személyesebb fotók a bandáról, mint amit a közönség lát, sőt arra is volt már példa, hogy felmásztam a színpad tetejére :DDD ) és a full méretű fotóim is vállalhatóak a nagy fényerő, alacsony iso miatt, amiket tőlem eddig mindíg elkértek, és néha fel is használták...szal a telézésnek is, de a fényerős fixnek is megvannak az előnyei, a legjobb valszeg mindkettőt használni, csak kár, hogy nekem nincs telém, illetve van de nagyon gáz a képe :D

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák