Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Jhonny06 #10398 üzenetére

    Nemnem, azt mondtak, hogy a kollegak miatt nem valtanak, meg mert nem mernek. Akinel az a helyzet, hogy ha beledoglik se tud valtani, az nyilvan egy teljesen mas szitu, ott nincs mit tenni, kitartast kivanunk neki, meg azt, hogy azert nezelodjon, sose lehet tudni, elobb utobb csak lesz valami, ami jobb, mint a mostani szivatas.

    Vagy mondjuk kepezze magat, ha van ra lehetosege. Internet van, ingyenes kepzesekkel tele a padlas, legroszabb esetben tanuljon nyelvet es lepjen le. Mondjuk tegyuk hozza, engem alapbol rohadtul idegesit, aki csak sirankozik folyamatosan, de amikor tenni kene valamit, hogy ne szar legyen, akkor inkabb csak csondben iszik egy sort, aztan masnap sirankozik tovabb. De ez biztos csak en vagyok.

    Akikre reagalva volt, hogy ezek hulyek, azok mind azok voltak, akik vagy mar felmondtak, de ingyen visszajarnak (hosszutavon ezzel artva mindenkinek), meg aki csak azert nem mond fel, mert akkor jajj majd rossz lesz a kollegaknak, stb.

    De azert eleg sokat elmond arrol, hogy hogy latod az embereket, hogy alapbol azt feltetelezed, hogy azoknak mondogatjuk, hogy mondjon fel, aki ezutan munka nelkul maradna es ehen halna. :U

    Amugy Te komolyan el tudsz kepzelni egy olyan helyzetet, amikor egy ceg osszes szakija odaall a fonok ele, hogy vagy valtozas van, vagy felmondas, erre a fonok kozli, hogy menjetek csak nyugodtan? :D

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák