Új hozzászólás Aktív témák

  • balra teljesen elment a váz a hátsó üléssor 8 CM-rel beljebb van mint a jobb és az azért nem kevés a tető is megrogyott sufni műhelyben lehet kijönne 500.000-ből ámbár kétlem évekig voltam én is Eredetiség vizsgáló és állapot felmérő egy Banknak (nem reklámoznám,hogy melyiknél) a lényeg az,hogy azért én is értek hozzá és tudom azt hogy ezt hiába csinálják meg innentől kezdve nem fogja hozni azt amit egy ilyen autónak hoznia kell akár ha a biztonságot akár a külső idomokat nézzük!
    a hátsó futómű is elment hiába egyengetik húzzák ki az már nem lesz szimmetrikus négy nyomtávú autó meg nekem nem kell annál igényesebb vagyok!

    a lényeg az,hogy nem azért ment rá több hónapom és egy csomó pénzem arra,hogy meg találjam a törés mentes karc mentes tip topp autót,hogy utána egy köcsög össze töri, aztán a biztosító pár száz ezres ajánlattal kiszúrja a szemem, az a baj itt ebben az Országban,hogy a magyarok 99%-a birka és bele törődik mindenbe amit mondanak neki,én azt a 1%-ot erősítem sajnálom!

    Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

Új hozzászólás Aktív témák