Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz DummyBoy #11775 üzenetére

    "60 ohm? Tuti kihajtja azt rendesen egy alaplapi pittyegő?"

    Látod ez például egy alapvető tévedés, ez egyetlen paraméter (sőt, még csak nem is egy paraméter) a háromból. Tényleg szakmai topikban találsz számításokat is erre vonatkozóan.

    "Hiába a világ legjobb hifi fülese, ha alá van szigetelőszalagozva egy 1000 forintos gagyi mikrofon, akkor az egészet egy 3000-es trászt "gémer" headset megeszi reggelire ..."

    Ezt Te sem gondolod komolyan. A legtöbb "gémer" headseten a legszarabb mikrofonkapszulákat használják, egy rendes mikrofonnal nagyságrendekkel jobb minőséget érhetsz el (a haverok fel is fogják ismerni a hangodat).

    A hifi, audiofil szavak pont olyan semmitmondóak, mint a "gémer". Magamtól nem szoktam használni, csak ha valaki más hivatkozik így valamire.

    "a játékok világában sok más összetevő is van mint - az amúgy tényleg nagyon fontos - a hangminőség."

    Nem felejtem el, csak nem tudom, hogy ezek közül melyiket nem lehet sima fejhallgatóval teljesíteni (játszottam egy darabig én is).

    De befejeztem. Fél évente megpróbálok szakmai tartalmat csempészni a topikba, de mindig rájövök, hogy esélytelen, mert kidobja magából. :(

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák