Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anfänger

    őstag

    válasz MageRG #26398 üzenetére

    De miért nem tesz akkor ellene Isten?
    Azért,hogy a te döntésed legyen,hogy mellette döntesz vagy nem. Miért kéne neki döntenie? Azért,hogy minden felelősség Őt terhelje és rajtad semmi felelősség ne legyen és élhess bárhogyis bűnben ,mindenképp a menyországba juss? Ádám és Éva is ezt csinálta,másra hárították a felelősséget Ádám Évára,Éva a kígyóra. Mégis meg lett a következménye annak amit tettek.

    "Aki velem egyetért, annak igaza van, aki meg nem az beteg. Beteg elmével nem látja az igazságot.
    Onnan tudom hogy beteg, hogy nem ért velem egyet."

    Az Isten Igéjével jó ha egyetértünk,nem velem. Én nem ítélek el senkit,akárhogy is dönt,de a döntésének meg lesz a következménye. És ezt az Isten Igéje mondja.
    Én vállalni fogom a felelősséget Isten előtt azzal kapcsolatban amit én megtanultam megértettem. Én vállalom a felelősséget,és bízom benne,sőt hiszem,hogy meg leszek jutalmazva a mennyben.
    Sőt már kezdem látni az áldott életet most ebben az életben.

    Egy hindutól nem fogadható el ez az érvelés?

    Beszélgess egy hinduval és ha téged ő győz meg,és te azt elfogadod,te majd azért fogsz felelni . Mindenkinek szabad választása van és sajàt felelősséggel tartozik,nem háríthatjuk a felelősséget sem másra,sem Istenre.

    [ Szerkesztve ]

    Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

Új hozzászólás Aktív témák