Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Nagyon hullán ébredtem. Már minden rendben van de érthetetlen okokból egyszerűen nem tudtam felkelni. Túl nagy volt a vonzása az ágyikónak.
    Tegnapi napunk nagyon nyugis volt. Reggeli gépezésnél végigvittem a COD-ot. Addig édes szépen durmolt még egyet. Majd reggeliztünk és kigyalogoltunk a messzebb lévő spar-ba ahol vettünk műhavat és sablonokat hozzá. Cuncikának készültünk a mikulásra. Az ablakra fújtunk házikót, hópelyhet, szánkózó gyerekeket, hóembert, szarvasokat és fenyődíszeket. Nagyon szuper lett. Utána ebédeltünk is és egy összebújós kis durmit rendeztünk. Ébredés után elsétáltunk a pékségbe mára nekem zsemléért. Egész sokat gyalogoltunk tegnap. Kellemesen elfáradtunk a friss időben. Miután megjártuk az utat picit pihiztünk és nekiálltunk kirakózni. Egy 2000db-os képbe fogtunk bele. Mondjuk én csak fél órát bírtam mert össze folyott a szemem előtt a sok apró darabka. Ripsz ropsz este lett és érkezett haza cuncikánk. Nagyon örült neki hogy ide is jött a mikulás. Pici játék az új játékokkal és fürcsi után korai fekvés. Dióhéjban ez történt tegnap.
    A héten délelőttös édes. Ma 6-ra megy dolgozni és sajnos egész hétvégén nyomni fogja. Pont amikor cuncika nálunk van. Hurrá.... :((
    Mi valszeg a lépcsőzsalut fogjuk befejezni.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák