Új hozzászólás Aktív témák

  • tkondor

    tag

    válasz Menthirist #26060 üzenetére

    jó, de én nem is a Star Citizenről beszélek, hanem csak a Squadron 42ről, lowon butítva is nagyon szép a játék, és szerintem simán futna rajta, konzolnál nincsen

    most az, hogy annó azt mondták, hogy csak pcn lesz az SC az nem jelenti, hogy az SQ42 is csak ott lesz, hiszen elvileg a kettő az két külön játék, nemde? ha jól tudom akkor megjelenéskor akinek még nincsen meg a játék meg kellesz majd vennie a Star Citizent és a Squadron 42t is, külön-külön....tehát amit ígértek ilyen téren azt simán meglehet tartani a Star Citizenre vonatkozóan, most egy lineáris kapmányról van szó, ami potenciálisan megnövelheti az SC játékosbázisát is....és igen, most valóban ne is foglalkozzanak ezzel, mert csak ez is elhúzná a fejlesztés időt és erőforrásba is kerülne, de majd miután kint lesz a játék? és a SQ42n dolgozó csapat felszabadul? miért ne? akár egy a pchez képest durván lebutított változatot is...CR azt mondta, hogy önmagában a campaign az bármelyik AAA játékkal feltudná venni a versenyt...akkor ha ez igaz, akkor konzolon is nagyon kelendő lenne....azt hiszed a konzolosokat érdekli, hogy milyen a grafika? csak a vérpistikéket érdekli az ilyen, egy igazi gamer tudja, hogy a grafika számít a legkevesebbet egy játéknál...basszus, ha a StarCitizen úgy nézne ki mint a minecraft én akkor is most itt lennék....

    amúgy a mostani konzolok mind 64bitesek és konzolnál sokkal hatékonyabbak az APIk, éppen ezért az egy nagyon félrevezető hasonlat, hogy azt mondod, hogy Radeon 7870 van benne, és akkor pont megfelel a PCben lévő ugyanilyen kártya erejének....mellesleg az Xone is akalmazni fogja a Dx12t, illetve a ps4en is dolgoznak egy újabb saját low-level APIn, ami elvileg majd tartani tudja a versenyt vele, sőt a PS4ben jelenleg sokkal jobb az API mint a Vulcan vagy a Mantle, csak itt nem lehet multiplatformra írni, ergó, ha exkluzívan ps4re írnak akkor sokkal erőigényesebb játékokat tudnak írni, mintha multiplatformra....

    Star Citizen nick: Horus

Új hozzászólás Aktív témák