Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    Topikgazda

    Kész, átjutottam a Collector módba. Csak hogy ennek nem így kellene lennie.

    Sensut: Ha egyszer eljutsz a Halott Városba az alagsorba, nagy meglepetés fog érni. Ugyanis itt nem a Collector módba kellene átjutni, hanem Zaton-ra. Megtaláltam Iskra Feljegyzését a Koordinátával, ami elvezet egy Aknafedélig, ahol leteleportálódok az aknába, onnan egyenesen előre és a Teleport-hoz már nem jutok el, mert kiszed a játék és elvisz Cordon-ba.

    Szerintem itt még nem volt kész az NS, ezért TB kitalált egy folytatást.

    Egyébként Lightning és Iskra nem ugyan az a személy. Hisz Perfumer-nek mi köze lenne Lightning-hoz. Iskra lehet az, akibe beleszeretett, ami miatt az apja száműzte és rágyújtotta a házát. Ezt egyébként meg is említi Iskra akkor, mikor Perfumer megkéri, hogy kapcsolja le a város védőmezőjét, hogy emlékezzen vissza Perfumer, hogy nem szeretne ő is így járni.

    És még a Gyilkossal se találkoztam, aki az Utolsó Nap vezetője. Érdekes. Visszatöltés. :)

    [ Szerkesztve ]

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák