Új hozzászólás Aktív témák

  • borovi

    aktív tag

    Izé... khmm... khmmm...Yantar eléggé el van cseszve. :O
    Mentem volna Vorosilovval vagy kivel bemérni a pszi-sisakhoz az adatokat, de meg se mozdult. Körbeszaladtam, kilőttem mindenkit, akit találtam, vissza csórikámhoz - semmi. Mérgemben felvettem az "irtsd ki a snork fészket" feladatot Szaharovtól. Feladat elvégezve, megyek vissza a jutalomért, Vorogyin sehol, de már hallom annak a kitörésnek a hangjait, ami a mérések végeztével a busznál érne bennünket. Szaladok utána, a busznál álldogál. Jön a kitörés, video, elindulunk vissza. Csórikám berohan a bunkerba, majd mindjárt kifut, indul megint mérni. Követem. A busznál megint kitörés, megfekszünk, video, ahogy kell. Indulunk vissza. A bunkerajtónál végérvényesen elakad: az ajtó nyílna, de a marhája elé lép, így senki sehova. Na, eddig bírtam cérnával: durr, durr, durr, "egy lövés a fejbe, öt a testbe"... Szaharinnal innentől nem tudok kommunikálni, hiába nyomogatom az F-et, nem reagál. Az x-laboros küldit is csak úgy tudtam abszolválni, hogy bespawnoltam magamnak a jó pszihelmetet. De Szaharin azóta is sz@rik rám, sértődötten álldogál a bunker túloldalán, és ha közelebb jön, se működik az F. Pedig a játék beadja, hogy "Beszélj Szaharovval!" - hiába.
    Most kiléptem a játékból, elég volt. Kíváncsi vagyok, hogy újrainduláskor helyre jönnek-e a dolgok vagy se. Majd este...

Új hozzászólás Aktív témák