Új hozzászólás Aktív témák

  • GeneralCube

    tag

    sziasztok
    kérnék egy-két hozzáértőt olvassa végig a sztorim
    volt egy lumia 800-asom amivel nagyon meg voltam elégedve, de mikor majdnem 2 éves lett akkor elkezdte h néha nem érzékelte a sim-et...gondoltam leadom még garidő lejárta előtt szervizbe had nézzék át
    kiderült h a telónak semmi baja... a simem volt megkopva mert a cserekészülék is ezt játszotta..na de megérkezett a lumiám érte is mehettem ..mondja a szervizes hogy be van ázva nem tudtak neki mit csinálni...
    gyanus volt de mondták hogy ne kezdjek el fogyasztóvédelmezni meg perelgetni mert nem tudok bizonytgatni semmit...
    bele is törődtem és vettem egy lumia 930-at...másnap jött a telefon a hivatalos T szerviztől hogy vigyem már vissza a lumia 800-amat mert abban a szállítmányban minden telefon beázott és kárpótlásul mindenkiét megcsinálják ingyen...
    na most gondoltam h k***** most vettem ujat..na mindegy elvittem és pénteken csörögtek is hogy mehetek érte mert megcsinálták
    a szervizes papíron imei csere van feltüntetve egy uj imei cimmel és a csomagban egy fekete lumia 930 figyelt
    ugyh most el szeretném adni de igy nemtudom nem egész 3 hónap garanciával mennyiért lehetne korrektül túladni rajta vagy van e valami lehetőségem garancia hosszabbításra mert zsír uj fóóliás bontatlan készülékről volna szó csak ugye lumia 800as gar jeggyel imei cserével :D
    szivem szerint el sem adnám mert nagyon tetszik de hát minek kettő
    ha van itt szervizes vagy garanciáztatással foglalkozó emberke nagyon szívesen fogadnék segítséget vagy hogy mennyi lenne a korrekt ár amiért hirdethetném
    előre is köszi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák