Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz pataslogeza #87006 üzenetére

    Nem terelek, te ellenben most is személyeskedsz! A szalagkábeles sztorid már a sokadik személyeskedésed utáni történet volt és igen, most is fenntartom, hogy szalagkábelt eltörni kontár módon lehet. Ez mitől személyeskedés? Hol fenyegetőztem? Kicsit üldözési mániád van! Más felvetette a moderátor esetleges bevonását, annyit helyeztem kilátásba, hogy állok elébe, ahogy eddig is mindig magam kértem! Ja, hogy az neked kellemetlen lenne? Hát, igen.

    A tegnap törölt HSZ-edben ellenben megintcsak nem volt semmilyen szakmai dolog, én sem szóltam hozzád, mégis páros lábbal szálltál belém, ahogy már sokadik alkalommal. Mayday00 már évekkel az ide történt első beírásod előtt - sőt, egyáltalán a PH-ra való, 2 évvel ezelőtti regisztrációd előtt sok-sok évvel - a topic trollja volt, keress csak vissza, mindenki egy emberként kérte anno, hogy tiltsák ki innen, érdemes hát mellé csatlakoznod! Immár több, mint 10 éve írok e topicba, sok száz felhasználónak segítettem ezen idő alatt TV-t választani, problémát megoldani, volt egy pár troll ennyi idő alatt elhiheted, a nagy számok törvénye alapján ez elkerülhetetlen, jönnek-mennek, belefér! Kaptam valós kritikát is, amitől jobb is lett a topic, javítottam azok alapján több dolgon, meg is köszöntem mindig. De a személyeskedést nem kell elviselnem!

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák