Új hozzászólás Aktív témák

  • hunspikey

    őstag

    válasz DoxaM #79439 üzenetére

    Ugye azt kell megérteni, hogy van a ghost ami egy cella túlmelegedés / elektron túltöltöldés eredménye a környező cellákhoz képest, illetve van a beégés ami meg aránytalan foszfor degradáció, elhasználódás miatt látható. Az első végül is eltűnik, mert a fénykibocsájtó foszforod még rendben van - csak a cellának kell rendeződnie. Ez bekövetkezik előbb utóbb. Általában legalább annyi idő kell mint amennyi idő alatt kialakult, néha több. Ami nagyon sokat segít, ha esti kikapcs után rögtön a hideg panelen fehérmosással kezdesz. De azonnal.

    Sajnos egy nagyon makacs hófehér karika pl - elég ha kint van 2 órát abból ghost lesz - ilyenkor érdemes benyomni egy 16:9-es filmet és kajakra húzott kontraszttal megnézni. Nekem ez azonnali segítséget adott amikor egyszer a VT60-am beghostolta a Csingiling BD nyelvválasztó menüjét. Azt hittem agyfaszt kapok, mert Slovanski felirat volt minden arcon utána :D :D De fehér panel drivval, 100-as kontraszttal letoltam egy Batman-t és kész nyoma se volt.

    A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

Új hozzászólás Aktív témák