Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kevepapa

    aktív tag

    Két és fél év boldog Pana plazma (50UT50) használat után ma sajnos lezuhantam a fellegekből.
    Világos háttér előtt sikerült kiszúrni a jobb alsó sarokban beghostolt comedy central logót.
    Fél óra fehérmosást követően kicsit sem halványodott, szóval tartok tőle hogy beégett. Tény hogy esténként, fárasztó napok után jó volt family guyt és south parkot nézni, de könyörgöm, napi két-három órától ne égjen már bele...

    Én is hibás vagyok mert néha konzolhasználat után játék módon maradt a képernyő, ami lényegesen nagyobb fényerőt jelentett a tévé nézéshez szokásos normal üzemmódhoz képest (filmek pedig ugye true cineman).

    Korábban úgy voltam ezzel, hogy velem nem történhet meg ilyen, hülye és felelőtlen aki beégeti, stb, de most sajnos be kell látnom hogy a plazma megjelenítőket kizárólag házimozizásra találták ki, nem pedig vegyesen tévézésre. Ha a lakásom alkalmas lenne rá, vennék egy ledet külön csak tévézésre, de nem az.

    Egyedül az vigasztal hogy nagyon kevés háttér előtt lehet kiszúrni (közelről) és aki nem tudja hogy ott van, nem is szúrja ki.

    Én viszont kicsit kiábrándultam a technológiából, pedig jól tudom hogy nincs jobb. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák