Új hozzászólás Aktív témák

  • odiepapa2

    tag

    Sziasztok,
    voltam az Auchanban és elvittem a képeket kipróbálni. A fekete-fehér kockásat nem tudta a TV lekezelni, mert gif formátumú, viszont a feliratos jpeg képpárt igen. Sajnos azt kell hogy mondjam, erre a készülékre is igaz a cikkben megjelentek, mert az első képen beszürkült a felirat, a másodikon pedig úgy virított, hogy szinte vakított. Kipróbáltuk az összes képüzemmódot, de egyik sem szüntette meg a jelenséget. Az ECO módot is kapcsolgattuk, de hiába. Additional information az újonlag csatlakozóknak: ez az LG 50PB660V model, ugyanúgy igaz a PB5600-as modellre is.

    Kipróbáltuk a képeket egy 48"as Samu LED-n is, ahol természetesen nem volt ilyen jellegű probléma.

    Szóval akkor ennyit az LG-ről. Viszont az én esetemben ez azt is jelenti, hogy bármennyire is szerettem volna, le kell mondanom a plazmáról :(

    @Norbi72: ez a jelenség nem csak plazmán, hanem LED tv-ken is jelen van. Azt nem tudom hogy az összes modelben, vagy csak egyes termékekben, viszont nekem nagyjából le is irta magát ez a márka.

    Egy biztos, ha jövőhéten elmegyek TV-t venni, akkor a pendrive a zsebemben lesz :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák