Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M@trixfan

    addikt

    válasz DM-Fan #73474 üzenetére

    Örülök, hogy felkeltettem a figyelmet, BBéciét is sikerült :DDD

    A lényeg, hogy nem túl magas érték bejáratáshoz. Projektor után/mellett így is brutális az a fénymennyiség amit kiad a tévé. Mondjuk én nem szeretem ha világít egy megjelenítő, azt szeretem ha csak egy minél semlegesebb és pontosabb ablak a virtuális világra. Ez ízlés kérdése is, a vetítős múlt is meghatározza valamennyire az embert. Kicsit hasonló mint amikor valaki az autóhifi felől közelíti a hifi világát, ők is általában a durungosabb hangzást keresik elsőre és a mennyiséget. Persze majd rámérek ha belement a penelbe 4-500 óra, de addig nem nagyon kalibrálgatom, sokkolóan jók a képmódok. Mondjuk a gamma ránézésre szerintem nem az amit mond, a 2,4 tűnik 2,2 érzetűnek, de mérés nélkül ez csak olyan megérzés.

    Jelenleg átmeneti a setup és fps játék konkrétan 1 méterről történik, majdnem mint egy asztali monitornál. Az a vicc, hogy az élmény szinte tökéletes. Nyilván jobb lenne hátrébb ülni valamennyit de most átmenetileg ez van költözés előtt. Főleg ezért kell a legkisebb kontraszt. Ilyen közelről a kevés pislogás miatt égeti a szemet egy ekkora panel. Kb. a 6-os kontraszt az ahol megjönnek az árnyalatok és még mindig pihenteti a szemet. Ez fontosabb mint hány árnyalat van a játékban. Hihetetlen kompetitív előnyt ad a plazma kontrasztja és a mértete. Egyszerűen látok a harcmezőn és méggozzá mélységében 3D-ben, mozgás közben. Az a baj, hogy ezután már borzasztó visszaülni a monitor elé, olyan nevetséges az egész. Csak már kéne új gép, mert az E8500 és 4870 nem mai csirke.

    twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Új hozzászólás Aktív témák