Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz BBéci #48806 üzenetére

    Régen sport ment nagyon nálam nagyon, aztán áttértem (akkor már áttértünk) dokumentumfilmekre, főzőműsorokra, ritkán néztünk filmet. Amióta megvan a kislány, alig van rá idő. Nekem szinte a születésével együtt indult be nagyon a munka, és a Törpe egy éves korában feleségem is visszament dolgozni. Azóta híradót nézünk csak, de már azt sem. Kislány Frakkot, Kisvakondot, Bogyó és Babócát néz... Én közben "rászoktam" a sorozatokra, az elmúlt három évben részletekben, néha hetes megszakításokkal megnéztem az Elit Alakulatot (qrvára bejött, ha van film, amiért vennék lejátszót és nagyobb tévét, az ez), a Tudorokat, Rómát, most a Vikingeket nézegetem. Most normalizálódik a helyzet, lassan lesz idő tévézni, meg is van a lista, hogy miket kellene megnézni, szerencsére a régi tévé is most romlott el (különben Asszony nem hagyta volna lecserélni :DDD ). Három éve nem láttam a Bakterházat, a Csapdlecsacsit, Színdbádot, Csillagok háborúját, Keresztapát, Szaffit, Macskafogót, és van egy pár új film is, ami érdekel (Oblivion, pl.).

    Kíváncsi vagyok, mennyire más lesz a kedvenc filmjét (Igazából szerelem) megnézni egy normálisabb tévén, elfogadható hanggal... Lehet, hogy akkor már ő is cserélni akar majd... Perpill sokan (rajtatok kívül mindenki :DDD ) megérti, hogy miért volt racionális döntés a 42-es, de akinek ekkora tévéje van, az mind mondja is, hogy már a nagyobbat venné...

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák