Új hozzászólás Aktív témák

  • Dexar007

    veterán

    válasz DM-Fan #37628 üzenetére

    Vagyis azt akarod mondani,hogy a szar filmet nem bűn letölteni,csak a jókat?

    Más.:A GTA 4-et anno beszereztem eredetiben ps3-ra és pc-re is. Pár hete megint elő akartam venni,de nem igazán találtam meg a dobozát,keresgélni pedig nem volt kedvem a szobákban,úgyhogy egyszerűbb volt letölteni 15 perc alatt,és a "warez" verzióval játszani.
    Ez már nem először fordult elő,mivel a Crysis-al is ugyanígy jártam, csak annál teljesen kiment a fejemből,hogy megvan eredetiben,és csak letöltés után vettem észre,hogy ott virít a hangfalam alatt.

    Honnan tudod,hogy mi tetszik,és mi nem? Kritikákra nem adok. Előzeteseket pedig nem szeretek nézni,mivel tele van spoilerral. Letöltöm,megnézem,ha jó akkor megnézem moziban.Ha szar,akkor egyáltalán nem nézem végig,ha közepesen szar, akkor végignézem de nem nézem meg moziban,ha ,,elmegy" akkor se nézem meg moziban,és pénzt sem adnék érte, mivel törölni fogom,és még egyszer úgysem fogom megnézni.
    Csak azért vagyok hajlandó fizetni amit tudom,hogy többször is meg fogok nézni, ilyenből pedig az utóbbi 5 évben nagyon kevés van.

    [ Szerkesztve ]

    Give me your cum,bull!

Új hozzászólás Aktív témák