Új hozzászólás Aktív témák

  • Neszójábe

    senior tag

    válasz Loki #34307 üzenetére

    Én nem vagyok annyira rákattanva erre a sávosodás témára, de ahogy itt olvastam, simán orvosolják a problémát. Van még nekik gt50? Nem nagyon tudom még, a cetelemnél mikor van a zárás, de onnan 15 nap. Még egyszer sem kaptam kivonatot tőlük... Először egy vakut vettem és azt azonnal törlesztettem, hogy megvehessem a tv-t. Most fogalmam sincs, ezt mikor kell visszafizetni, de lassan rájuk telefonálok, hogy ugyan küldjenek már egy kivonatot, mert ugye internetes hozzáférés az nincs. Én a Mammutban dolgozom, itt szoktam vásárolni, itt normálisak, persze nem értenek hozzá annyira, amennyire kéne, de nem hiszem, hogy máshol igen. Én magam vittem haza a tv-t, bár nem teljesen volt állítva, de inkább ez. Múltkor valaki mondta, hogy neki állítva hozták. Bár azt is írták már, hogy a fektetés semmilyen rejtett hibát nem okoz, egyszerűen fizikailag kell rá vigyázni, az meg látszik, hogy sikerült-e egyből. Szerintem simán kibontathatod, de itt a raktár máshol van, mint az üzlet, nem tudom, ilyenkor hogy csinálják.

    Peace

Új hozzászólás Aktív témák