Új hozzászólás Aktív témák

  • GLOCK34

    aktív tag

    válasz ketkedo612 #29863 üzenetére

    Kíváncsi vagyok a felszámoló cég egyáltalán mikor veszi fel a kapcsolatot velünk. Jogutód szerintem is kilőve,a pénz visszafizetés pedig már majdnem sci-fi kategória.
    Én személy szerint fontosnak tartottam a minél hosszabb ideig tartó garanciát-biztosítást,ezért kötöttem meg.
    Most ha jól gondolom jogutód nélkül cseszhetem az egészet. Tegyük fel valamikor visszakapom a biztosítási összeg egy részét vagy egészét,de erre a készülékre már nem tudok biztosítást kötni így marad a 2év.
    Annak is megvan az alapja,hogy ennyire erőltetem a biztonságot.
    2011. dec közepén vettem meg az első tévét és a következő 2 hónapban további 4 követte (3 gyártótól 5tv 2 hónap alatt). Utolsónak már kínomba hoztam el egy samu d7000 lcd,az megmaradt. Nemrég újra belém bújt a kisördög, egy plazmával kísértett állandóan. :D Kis szerencsével összejött a 65vt50. Bő egy hét után ez is meghibásodott,de már cserélték.

    Elnézést a kitérőért és az offért,de így már gondolom nem csodálkoztok,hogy tele a gatya mióta ez a hír napvilágot látott.
    Remélem senki nem lesz ilyen szerencsétlen mint amilyen én voltam eddig és sok-sok évig nyúzzuk a tévéket.

Új hozzászólás Aktív témák