Új hozzászólás Aktív témák

  • ZEN1TH

    őstag

    válasz still2 #10024 üzenetére

    Mindenképpen az 50-es szériát ajánlanám a hamarosan nyitó 5 év gariakció miatt. A GT és az ST-ről itt találsz teszteket.

    50GT50
    42GT50
    65ST50
    50ST50
    42ST50

    A különbségeket az első hsz táblázatában megtalálod.

    Az UT-ről egyelőre még nincs részletes teszt, bár én már olvastam róla véleményeket melyek szerint kiváló lett az is. Természetesen ha megteheted érdemesebb minimum az ST-t választani, hiszen ott már több csatlakozót, AR filtert továbbá jobb árnyalatmegjelenítést is kapsz, nem beszélve az egyéb extrákról.

    A GT véleményem szerint egyelőre túl borsos áron van, ő valamikor év vége fele lehet majd jó vétel. Ez a széria már rendelkezik THX-szel, igen részletes kalibrálhatósági lehetőséggel, DualCore CPU-val, 2500Hz FFD-vel, még jobb árnyalatmegjelenítéssel, stb.

    Első körben nyálazd át a teszteket, majd ha van rá lehetőséged tekintsd meg a modelleket élőben is. Ha nem vagy fanatikus videofil, illetve ha a legjobb ár/érték arányra törekszel akkor én az ST-t ajánlanám, plusz ha belefér akkor hozzá egy korrekt médialejátszót.

    De bármelyiket is választod, csalódni nem fogsz. Nagyon jó lett az idei Pana lineup.

    https://www.flickr.com/photos/hartmanntamas/

Új hozzászólás Aktív témák