Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz Imilenni #82492 üzenetére

    Én már annyi run-on túl vagyok hogy Speedrun-ban tolom le a pályákat. :DDD Néha leállok kicsit farmolni slab upgrade-eket, mert már az - valszeg - az összes trinket megvan Coltnak és a fegyvereknek is. Most egy kicsit az Arsenal lead-ekre feküdtem rá, hogy milyen speciális fegyverekhez vezetnek el. Eddig a legérdekesebb a két pisztoly, amit ha összeraksz egy SMG lesz belőle, de reload-hoz mindig szétszedi és egy nagyon vágányt animáció keretében újratölti. :C

    Amúgy visszaszívom hogy ez egy roguelike vagy rogue-lite. Inkább a Dishonored és a Dark souls keveréke, mert ahogy jutsz előrébb a Lead-ekben úgy nyílik ki a világ és a lehetőségek, shortcut-ok. Az sem segít ha már szuper OP vagy és darabokra szeded az összes npc-t, mert egy ügyes Julianna úgy haza tudja vágni az egész run-odat hogy az csak na! Voltam már olyan szerencsétlen, hogy mind a 4 napszakon benézett a hölgyemény és ebből kettőn vért izzadtam az utolsó életemért. Véletlenül se játszátok ezt offline, mert úgy szuper könnyű lesz nagyon hamar!

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák