Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz AuraSync #65341 üzenetére

    Milyen 10 percenkénti halál? Egy normális run simán 30+ perc és ha nagyon jól megy akár közel 2 óra is. Ha nagyon szerencsétlen az rng akkor fordulnak csak elő korai halálok, de ha tudja mit csinál az ember és a gear-je alapján dönt hogy hova megy be és hova nem, akkor nem kellene problémát okoznia. Szerintem sokan úgy vették meg ezt a játékot hogy fogalmuk sincs az egész mechanikáról hogy mit, merre, hogyan. Redditen olvastam hogy valaki még az első bosson sem jutott túl 10+ óra játékkal, ami azért eléggé durva, mert viszonylag egyszerű a move set-je.

    Ez egy roguelite játék és direkt így van kitalálva, hogy ha nincs meg hozzá a szerencséd vagy még nem vagy elég gyakorlott, akkor visszadob az elejére büntetés ként, de ha rendesen felfedez az ember akkor permanens fejlesztéseket is összeszedhet egy-egy run alatt. A pályaválasztékot én sosem éreztem kevésnek, mert rengeteg felfedezivaló van rajta és ahogy halad előre a játékos úgy nyílnak meg előtte új képességek amik az addig elérhetetlen helyeket teszik bejárhatóvá. Szerintem nagyon patent játék lett és csak pár dolog irritál benne igazán, ami nagy szó egy ilyen játéknál.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák