Új hozzászólás Aktív témák

  • WaterWave

    veterán

    válasz Tomtailor85 #26415 üzenetére

    Én azon akadnék ki, hogy a sok nyomorék, már neharagudj így hívom őket, megveszik 250-270, jó még a hárommal kezdődő árakra nem csaptak le, az már nekik is sok, de lehet megéljük...
    Nem az eladóval van bajom, mert mindenki annyiért árulja a dolgait amennyiért akarja. Ha most a prohardverre a félig használt papucsomat felrakom 800 ezerért és megveszik, akkor ott nem velem van a hiba.
    Ugyanis miről is beszélünk? Arról, hogy megjelenés napján valaki ilyen összegekért akar birtokolni egy ps5 konzolt, amit kenhet a hajára, mert nincs olyan játék rá, amit csak ezen a konzolon tud játszani, nincs rá exkluzív. Persze vannak játékok ps5 logoval, de azt meg tudod venni ps4-re is és szerintem olyan nagy különbségek még nincsenek mert még gyerekcipőben vagyunk. Magyarul a birtoklási vágy, hogy nekem van, az megér nekik 250-270 ezret. Ez bosszantó. De nem baj majd fordul a kocka, mert jövőre reményeim szerint lesz konzol mindenhol és akkor vakarhatják a fejüket.
    A másik, hogy neki 20 darab van, vagy 30 darab azért se nagyon hibáztatom. Fordított esetben te pontosan ugyanezt csinálnád ebben biztos vagyok. Van egy mondás, hogy ameddig szar van, addig veréb is. Itt ez tökéletesen jól értelmezhető.

    • PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

Új hozzászólás Aktív témák