Új hozzászólás Aktív témák

  • Szoke1982

    senior tag

    válasz S e t h #163177 üzenetére

    Szia!
    Gondolom ezt nekem céloztad olvasva végig ami kimarad eddigi hsz-eket! ( beragadt ez a "csöcsök és segg" hsz.. úgy látom..!) 😮 🤔 😄 vagy csak én értem félre vagy ti!

    Én sem '' phaszverésre '' veszek egy játékot , mert ha már jól néz ki egy karakter modell, és ha van mell vagy formásabb hátsó az átlagnál, (A mai játékokban ez csoda kb!) mert a japánoknál (de lehet nem japánok bocsi! )
    Ez még trendibb náluk ahogy látom pl: Tifa is..
    Azon csámcsogott a Gamer közösség, inkább mint maga a játékon!
    Akkor ők mind csak arra veszik a játékot? (csak kérdezem?) 🤔 (lehet én is? ) 😄🤔
    Én 41 vagyok, én ezen már túl vagyok! (Erre ott az asszony! ) 🙂 ❤️‍🔥

    Amúgy én már rajzoltam már aktot is (talán hiperrealista akt volt, de inkább real.. ) vagy 3 hónapig kb, mert mint "művész" ha lehet nevezni így magamat.. igy nézek rá egy adott női modellre!

    A játékon belül is ha lehet, így nézem tehát a kidolgozást, részleteket formát, haj, szem, alak, kinézet stb..
    Ha netán egy játékban lehet jól kreálni női karakter modellt, akkor annak már örülök! (Például most a dd2!) 🙏🙂
    Vagy az alap modell pl Stellar Blade Női karaktere Eve?

    De ezért még nem csapom ki rá akkor sem!
    (Bár ha lenne psportálom... 🤣🚽)

    Ha meg nem volt célzás, akkor én kérek elnézést! :R
    Bár úgy jött le! 🤔

    De ez szerintem egy kurva nagy marketing is ,adjuk el a játékot így.. úgyis megveszel! (érte!)

    Amúgy én mindig Női karaktert készítek! pl:souls játékokban is, így ha lehet akkor ha már állandóan őt fogom látni és nézni, az nézhet ki jól is nem de ? (Bár nem feltétel!)
    De ehez nem kell nagy mell, fenék sem pl: Demon's Souls-ban is nagyon jól lehetett női karaktert csinálni, ami nagyon jól nézett ki, és öröm volt fotózni is! 🙂 ❤️
    De természetesen férfi karakter is nézhet ki jól.. (ha csak az van! ) 😄
    Amúgy rengeteget fotózok játékban, így nekem fontos , hogy néz ki a karakterem, főleg ha netán szép a játék is! És ha netán elveszel a játékban, és van is mit fotózni természetesen!
    De amúgy érdekes.. a Horizon Zero Dawn - ban, sem Alloy nem nézett ki "hú de szép" Nőnek! (direkt átlagra kreált modell volt kb.. )
    Bár a Ghost of Tsushima-ban sem volt Nő a fő karakter, modell, mégis jó volt és működött a karakter , és rengeteg képet lőttem ott is!
    A The last of us part 2 - nél például Abby-t is fura volt megszokni elsőre, de a végén már értettem miért ilyen lett a kinézete és a karaktere!
    Egy olyan világban ahol ők élnek, nem annyira fontos a mega a bombázó kinézet, meg minek is kb.. oda?
    Ott inkább az erő a fontosabb, meg a túlélési ösztön, nem az bevan e festve a haja, avagy nagy e a melle, vagy netán a hátsója!
    Bár kicsit kellet idő mire megszokta az ember a karaktert, miért is lett ilyen?!
    De a vége felé már megértetted/tem.
    Amúgy kb mindenhol is folyik kb "bele a szánkba khm. pl: instagram meg mindenhol is.. Kb, és már lehet nem is csodálom ha játékokban már csökkentik a mell méretet stb, avagy a férfiasabb a női modelleket erőltetik , meg hát vannak már minden is kb modellek a játékon belül is! (De ne menjünk bele) 🤔
    De igen, azért örülök ha van néha egy olyan, mint egy Stellar blade (Eve) játékban ! 🙂

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák