Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Szabi® #157783 üzenetére

    Jezusom... A next gen az nem azt jelenti, hogy az uj jatekok le is fognak cumizni... Az azt jelenti, hogy nem a prevgen (PS4), nem a current gen (most eppen PS5), hanem a kovetkezo (NEXT) generacio (most eppen PS6).
    Az, hogy ettol ki mit var, az megint mas kerdes.

    Elore szolok, a PS6-nal is pontosan ugyan ez a sirasod lesz, keszulj fel ra.
    A jatekok nem fognak mas felfogassal keszulni attol, hogy valtozik alattuk a hardware (most sokkoltalak ha jol sejtem).
    Azt akarod, hogy mas felfogasban keszuljenek a jatekok? Gyozd meg a sok marhat, aki 20 dollart kifizet egy csillamponira a random GaaS jatekban, hogy ne hozzon tobb penzt csak a hulye csillamponi, mint egy teljes, szeretettel, rendesen osszerakott single player jatek.

    Csak mielott elindulsz a nagy meggyozo korutra, probald meg megerteni legalabb az alap ipari folyamatokat. Annyira tenyleg nem komplex a dolog amugy. Sot, annyira egyszeru, hogy mai napig nem ertem, hogy lehet ennyire nem erteni, plane ugy, hogy meg amugy erdekel is a tema.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák