Új hozzászólás Aktív témák

  • Wesder

    félisten

    válasz b. #1389 üzenetére

    Nem értem a problémàdat. A kommentemben ugyanerről írtam. Gondolom a Sony ex+1, az ami miatt szerinted negatív tartalmú a komment, pedig 98%-ig biztos vagyok benne hogy minden PS4 ex kap majd egy folytatàst a PS5 generàcióban.
    Mi ez ha nem bizalom? Aki akarja, az màr most eltudja dönteni hogy kell e neki PS5, max nem Day1.
    Felesleges azon rugózni, hogy mutassanak màr valamit, mert csak annàl rosszabb lesz kivàrni, mire megveheted. Egyébként meg simàn csúszhatnak is a konzolok, vagy csak US és Japan only lesz, ugye a gyengélkedő kínai teljesítések miatt.

    Ha PS-re vàsàroltam volna össze egy 200-as könyvtàrat, én màr most tudnàm hogy akarom e Day1 vagy nem, és az sem érdekelne hogy mikor mutatjàk be hogy mit is tud a konzol, mert vakon megvenném. A mostani generàcióvàltàs kb egyenlő lesz egy szokvànyos PC upgrade-del, mert minden PS4 jàték futni fog rajta. Mondhatjuk PS4 Pro+-nak is, csak az hülyén hangzik, a Sony meg nem MS hogy bàrmilyen nevet adjon a konzoljànak.

    [ Szerkesztve ]

    I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Új hozzászólás Aktív témák