Új hozzászólás Aktív témák

  • Adam_Shepard

    addikt

    válasz dollarZ18 #78825 üzenetére

    Igazából PS3-mon kezdtem neki még pár hónapja de a lassulások és a (mostmár) nem szép grafika miatt dobtam a Beyonddal együtt. A Heavy Rain egy krimi játék röviden és tömören. Irányítását tekintve a régi idők point & klick játékai jutnak az eszembe. Nincsenek jumpscare- k benne (aminek örülök) és a több befejezés miatt el lehet vele lenni. A hangulata az valami zseni, úgy beszippantott, hogy 2 nap alatt végig is vittem.
    A történet, vagy 5 szálon fut egy csomó szereplővel és a befejezéstől függően mindegyik összeér. (Van egy ahol nem derül ki ki a gyilkos! muhaha ;] )

    A Beyond Two Souls pedig a borítón szereplő csajszi nem éppen (para)normális életét mutatja be. Ott van a normál történet vezetés és a remixed (Előbbi a lány kicsi korától viszi végig a történetet a másik, pedig össze vissza dobálja a storyt). Az irányítás itt is hasonló, mint a Heavy Rainnél.

    Ajánlani mindenkinek ajánlom, mert Playstation alapművek ezek, azon túl kell az angol hozzá (a Beyondban Magyar felirat).

    Itt a végigjátszásom is hozzá ha beleukkantanál: Heavy Rain - PS4

    [ Szerkesztve ]

    Bearer... Seek.. Seek..Lest..

Új hozzászólás Aktív témák