Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz crue #68749 üzenetére

    102.000 Ft-ra jött ki nekem, de ez most mind1. 14K-t számoltam a játékra, én ez alatt nem láttam, (használtan 500 Ft-al olcsóbb) bár lehet, hogy van. Így is, úgy is megvettem volna. Tehát 88K volt maga a gép. A garancia nemzetközi, tehát itthon ugyan úgy érvényesíthető, nincs vele gond. Ha 88K-ért tudsz mutatni itthon Sony garanciális, új 12xx gépet, elfogadom, amit írtál.

    Az 1 hónap nekem tökre nem probléma, révén 4 hónapja itt pihen a borítékban a PS4 ára (ami több, mint ez, úgyhogy még marad is játékra), mert tolom a PS3-at még, van még pár cím, amit végig akartam játszani. Most együtt lesz a kettő, olyan 130K-t szántam rá, ez olcsóbb volt, így most a PS3 eladásával sem kell rohannom.

    Eddig a legjobb ajánlat, ami itthon volt az a régi típusú gép a God of War-al 100-110 között. A játék nem érdekel, révén megvan PS3-ra, eladtam volna. Jó esetben 9x ezer forintért lett volna egy 500-as 16xx gépem...

    1 TB-osat akartam, de annyival többet nem ér. 1 TB-s gépet ha meg feszülök se kapok +10-15K ráfizetés nélkül. (115.000 Ft-ért 1 TB-s gépet játékkal én még nem láttam...). Ennyiből meg bármikor kicserélem a HDD-t 1 TB-sre...20.000 Ft-ért kapok egy 1 TB-s vinyót.

    Tehát összesen 122.000 Ft volt (lenne) akkor az 1 TB-s gép, egy NFS és egy 500 GB-s merevlemez...én ennyiért itthon még nem láttam 1 TB-s gépcsomagot, és ahhoz nem adnak ajándékba 500 GB-s merevlemezt se.

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák