Új hozzászólás Aktív témák

  • Malachi

    addikt

    válasz Petreszku #68418 üzenetére

    CUH-12xx, ez a lényeg.

    A játékra: adták a dobozban a gép mellé, majdnem ingyen kaptam, mert rossz áron hirdették és olcsóbb lett a bundle 15-tel. :) De amúgy is megvettem volna. Tetszik, hát mit csináljak pedig PC-n beleöltem pár 100 órát a BF3 multiba, előtte meg nem is tudom mennyit a COD-okba, de a Falloutokba is, szóval ja. Csak helyén kell kezelni. Nem azt mondom, hogy nincs igaza annak akinek ez kevés, csak tárgyi tévedéseket ne írjunk. Az ilyenen mindig látszik, hogy nem tudta rendesen kipróbálni, mert akkor nem írná, hogy kevés a pálya/fegyver, vagy nincs csapatmunka.

    Az meg tuti, hogy később lesz komoly SW játék is, amitől leteszi mindenki a haját. :)

    A felvehető cuccok Walker Assaultban legalábbis mindig ugyanott vannak, szóval ha tudod hol spawnol és ismered a pályát, jót arathatsz. De nem jellemző egyelőre, úgy tűnik kevesen tudják még vagy csak nem szeretnek röpködni, vagy AT-AT-zni. :) Szerintem kialakul majd ez is, mint a BF-ekben, hogy az viszi majd általában, aki keni. A hasalás hiánya vicc, korábban az volt a gond (BF vagy COD, ki tudja), hogy nem lehet kihajolni oldalra... Mit mondjak. Ez legyen a legnagyobb baj.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák