Új hozzászólás Aktív témák

  • A`rpi

    addikt

    válasz PandaMonium #47134 üzenetére

    Dehogy veszem sértésnek.

    Én csak egy laikus vagyok, és próbálok néhány dolgot kikövetkeztetni.

    Vannak tények amik megtörténtek, kézzel fogható dolgok.

    Teljesen új címtér, kohens memória ide, AMD APU oda, teljesen új motor nem kellett egyik játék alá sem.

    Számomra ez feketébb érdekes.

    Talán lenne akkora ereje ennek a rendszernek szerintem hogy képes legyen egy PS3 környezetet emulálni.

    Biztos sokat kellett kalapálni a motort, de azért had ne sajnáljam már a fejlesztőket, és igenis elég hülyén venné ki magát az a cikk amiben arról kérkednének a fejlesztők hogy jaj de jó alig kellett dolgozni az új enginen, elég volt betenni a nagyobb felbontású amúgy már kész textúrákat és készen is voltunk.

    Sony és a fejlesztők sem teljesen vannak megőrülve, feleslegesen senki nem szeret dolgozni, a profit a lényeg, az meg hogy mit közölnek le engem had ne érdekeljen, én nem feltétlen hiszek el minden hírt.

    Részemről ahogy én látom:
    PS3 esetében PS2 játékok játszásához nem kell hardver csak vedd meg a játékot újra a Store-ból.

    Naughty Dog-kijelenti nem fog teljesen új motort csinálni ez is sejtet valamit, de többi nagy multiplatform játékokról is ordít, az alapok ugyan azok.

    Van néhány kivétel ezeket is lehetne sorolni, de azoknak a döntő többsége is csak üzleti megfontolásból van úgy ahogy....

    (#47136) mrhitoshi

    És hol van a chip az én superslim PS3-momban?

    Vagy bármely slim gépben, mégis tudok játszani ps2 játékokkal amiket a sztore-ból vettem meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák