Új hozzászólás Aktív témák

  • wannnabeees

    aktív tag

    válasz syl5 #35099 üzenetére

    http://hardverapro.hu/aprok/szoftver_jatek/playstation_4

    http://hardverapro.hu/aprok/szoftver_jatek/playstation_4/_konzol_es_tartozekok

    Mire kell figyelni...hát hmm amire a konzoloknál általánosságban.
    Legyen gari legalább még fél évig szerintem. Kapj meg minden papírt.
    Ha furcsa hangok jönnek ki belőle akkor felejtős. (Az enyém teljesen csendes...néha tényleg elgondolkozok azon hogy be van e kapcsolva. Persze egy kis hang nem baj, de ne legyen traktormotor.)

    A kontroller(eke)t nézd meg, ne kopjon nagyon a gumi. 2500 ft-ért lehet rá venni ilyen védőfejet.
    Továbbá nyomogasd a gombokat. Nem szabad hallanod semmiféle nyikorgást.
    Kell egy olyan játék ahol ki van használva mindkét analóg kar. Itt enyhén told előre a bal | jobb analógot. Olyan 3-4 miliméterre. Ha visszaáll utána az eredeti helyére akkor jó. Ha továbbra is megy előre pl a játékos akkor gáz van. Ez azt jelenti hogy kikopott az analóg alja. Ezt a többi irányba is megteheted.
    Vissza kell állnia az analógnak teljesen középre ha elengeded. Ha 1 pici eltérés is van, az számomra már teljesen zavaróan hatna a játékra.

    Amit még megnézhetnél...de nem fogod tudni, az az akksi élettartama. Mennyit bír egy töltéssel.
    Nem kell csodákat várni, nekem újonnan (leggyengébb világítás szinttel) bír 6 max 8 órát.
    Viszont én olyat nem vennék meg amit 2 óra után már rá kell dugni.

    Van egy olyan menüpontja a PS-nek, ahol az élete folyamán előforduló hibakódokat-hibákat írja ki. Azt érdemes átnézni. Tehát ha sokszor lehal a ps magától (nem a játék hal le (bár nálam az se jelentene jót)) az eléggé negatívum. Persze hiba és hiba között is van különbség. Azt hiszem olyat is eltrol, mint hogy nem sikerült bejelentkezni...nem sikerült a PSN-t elérni..etc.

    Rakjatok be játékokat a gépbe (lemezesen). Eleinte hangosnak kell lennie az olvasásnak pár pillanatig. Viszont ha már fel van telepítve a játék, akkor 1 árva neszt sem szabad hallanod. Kivéve a játék elindításának pillanatában, de utána ismét némának kell lennie.

    több nem jut eszembe :)

Új hozzászólás Aktív témák