Új hozzászólás Aktív témák

  • Omli85

    őstag

    válasz tDr1v3r #34744 üzenetére

    +1 pár nap alatt megszokja az ember. Az első napokban én is a falat kapartam néha mikor megvettem a konzolt és azt mondtam nekem ez nem kell hagytam a francba majd mikor kifújtam magamat ismét elővettem és lás csodát pár nap alatt elég jól rá tud állni az ember utána meg már csak jobb lesz. bill egér kombóról tény hogy elég nehéz átszokni főleg ha az embernek nem igen volt dolga előtte konzollal de gyakorlással minden megoldható :) kitartás!

    szerk:
    Amúgy nem tudom, hogy is fogalmazzak de az analógos mászkálás nézelődés nekem valahogy áthoz egy kis plusz hagulatot a játékokban amit pc-n az egér bill kombó nem. Helyzetfüggően megy a sejtelmes háttér zene vagy akármi és az ember akarva akaratlanul óvatosabban kezd el haladni és figyelmesen nézeget körbe és analógokkal irányítva nekem olyan hogy is fogalmazzak "filmesebb" érzésem van :DDD legalábbis én észre szoktam venni magamon, hogy így behúz a játék és ezekkel szöszölök :D

    [ Szerkesztve ]

    ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

Új hozzászólás Aktív témák