Új hozzászólás Aktív témák

  • mlinus

    őstag

    én is kipróbáltam 18 ezer forintért. :DDD nem bánom, mert a kiváncsiságom nem hagyott volna úgyse nyugodni, mert az autósjátékok a kedvenceim, de ez most nagyon nagy csalódás.

    pozitívumok:

    szép a grafika, főleg a napszakváltások, hatalmas a belátható terület, tényleg elképesztő hogy mennyire részletesen kidolgozták, ez még PC-s szemmel is nagyon baba.

    a hangok jók, zene is (bár ízlés kérdése nyilván)

    gyorsan betölt

    negatívumok:

    a fizika.. jobban tetszett még 1 éve amikor próbáltam. iszonyat rövid féktávok, irreálisan tapad az autó. nem rossz egyébként, de annyira a vezetési élményre lett kihegyezve a játék hogy legalább ennek kellett volna ütnie.

    még színt se lehet választani. WTF. lehet csinálni mindenféle idióta matricákat, de színből csak gyári van. vagy nem találtam meg az opciót? ez így röhejes.

    amilyen szépen ki van dolgozva a táj, annyira frusztráló a láthatatlan fal mindenütt. Ha elbénázok egy kanyart, engedjen már felborulni a játék normálisan :D utoljára ilyet a Gran Turismo 4-ben tapasztaltam. Ráadásul ha többen vagyunk a pályán akkor olyan mint egy dodzsem parti.

    összeségében, túl felületes, tartalmilag üres.. az időjárás is hiányzik, pedig az lehet hogy feldobná. csalódás..

Új hozzászólás Aktív témák