Új hozzászólás Aktív témák

  • pászka

    aktív tag

    Sziasztok! Először is boldog ünnepeket mindenkinek aki erre jár. A problémám a következő. Kaptak a gyerekek egy ps4-et karácsonyra hogy ne veszekedjenek a switch-en. A játékok fortnite, apex, minecraft, rocket league és még van néhány.

    Ps-en beállítottam hogy én vagyok a főnök és a család beállításait is megoldottam. Viszont elrontottam a gyerek életkorát és emiatt nem engedi játszani a régi játékaival, pedig fortnite-ban még az accuntját is hozzá tudtam adni, tehát megvan minden előzőekben vásárolt skin-je stb...

    Letöltöttem hozzá az appot is a telefonra működik is, de hiába állítom bármire a pegi életkort nem engedélyezi neki a játékot. Van erre valami megoldás? Ha törlöm az egész accuntját akkor ugyanazzal az email címmel csinálhatok neki másikat? Vagy kuka az egész. Nem szeretnék emiatt új email címet hegeszteni neki. Most apuka acc-val játszik de szeretném ha a sajátját használná. Már mindent átnyálaztam és elolvastam de úgy látom nincs megoldás a problémára. A Switch-hez tartozó appon simán tudom állítani hogy mit mikor és mennyit játszhassanak, de úgy látom a sony-nál ez nem így van. :Y :F

    AMD Ryzen 5 5600x // ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI // ASUS GeForce Dual V2 RTX 3060 12GB OC GDDR6 // G.Skill 32GB /3200 Aegis DDR4 RAM Kit (4x8GB) CL16 (F4-3200C16D-16GIS)

Új hozzászólás Aktív témák