Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RZozo

    aktív tag

    Meguntam itt a PS5-PS4 beszerzési huzavonát, tortúrát.

    PS5 még a láthatárban sincs. Legalábbis értelmes áron. Prohardveren sem tűntek túl megbízhatónak, akik PS5-t esetleg kedvezőbben árultak volna, hiába fizettem volna ismeretlen személynek előre foglalót, előleget egy jobb árban lévő példányra. A teljes vételárat egyiküknél sem mertem bevállalni előreutalással. Jól is tettem, mert a kommunikáció itt meg is szakadt velük. Válaszra sem méltattak.

    PS4 Slim kedvező áron sok helyen beszerezhető (MM-nél is van egy példány beragadt rendelésem belőle), de nagyon izgatta a fantáziám, hogy a PS4 Pro-val mennyit tudok kihozni belőle 4k tévén.
    Pedig két hete emag-tól rendelt PS4 Slim 500GB Ghost of Tsusima játékkal nagy nehezen megérkezett, 100k-ért át is vehető most már a pécsi üzletükben. (Ha valakit érdekel, szívesen átadom a lehetőséget)
    Tehát PS4 Pro-ra vadásztam kedvező áron, de csak használt példányok voltak, azok is 80-90k körül vagy még többért, ha volt rá garancia.
    Prohardveren is kerestem PS4 Pro garanciális példányt, de ahol találtam, ott válaszra sem méltattak.
    Tegnap konzolvilág oldalán feltűnt használt PS4 Pro 6 hó garanciával jó árban (habár nem tudom, hogy milyen verziójú), gondoltam megpróbálom, de készleten lévőként írt terméknél a rendelésemkor már nem volt készleten. Konzolvilág levelemre nem válaszolt, függőben van náluk 3 db rendelésem vagy próbálkozásom PS4 Pro-ra.
    Ez a szivatás volt az utolsó csepp a pohárban.
    Nem akartam a PS5 előtt nagyobb beruházást, úgy hogy van itt nekem egy Xbox One X is minden jóval, de az Alzán szembejött egy PS4 Pro ajánlat, több ajándék játékkal. TLOU2 (Erre nagyon kíváncsi leszek), Nioh2, Dreams játékokkal. Utóbbi két játékról nem igazán hallottam, de így ebben a csomagban 140k-ért nem tűnt rossz árnak. Plusz 1 hó PS+ előfizetést még 990-ért hozzá lehetett csapni a rendeléshez. Ez még kedvezőbb, mint az éves 13,5k ár.
    Így végül hamarosan én is belépek a PS4 tulajok közé, ha már a PS5 nem sikerült.

Új hozzászólás Aktív témák