Új hozzászólás Aktív témák

  • KaitouP

    veterán

    #napijóélmény

    A tavaly az Alzától, szarrá kuponozással olcsón vett arany színű DS4-em megadta magát a múlt héten, egészen pontosan a bal analóg kar - mert miért ne - elkezdte produkálni a drift jelenséget, meglehetősen erős mértékben. Az előző kontrolleremmel is így jártam 1 éven belül, most ezzel is, így már meg sem lepődtem, viszont a Hireltech-el soha többet nem szervizeltetek, amilyen egy kókány munkát végző banda az. (Korábbi Hireltech-es tapasztalataimért ide katt.) A Sony is már inkább a Triwarden Kft.-hez irányít, így evidens volt, hogy az Alzát megkerülve direktben velük gariztatok. Fel is vettem a kapcsolatot velük, ott azt mondták, hogy az Alzával kellene elsősorban felvenni a kapcsolatot, mert nem tudja, hogy csereutalványt adnak-e, vagy szervizelés lesz.

    Felvittem hát az Alza egyébként jól átlátható és kezelhető reklamációs felületén a kontrollerem problémáját, múlt szombaton postára adtam a hibás kontollert, a mai nap meg hozta a futár a vadiúj, érintetlen arany szinű kontollert a dobozával együtt. :D Nice, ez már ügyfélszolgálat. :R

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Új hozzászólás Aktív témák