Új hozzászólás Aktív témák

  • Rigormortiis

    addikt

    Még egyszer végigvittem a Man of Medan-t. Egy kicsit pozitívabban látom most. A rend kedvéért nem 3, hanem inkább 4 óra alatt pörgethető ki. Azért érződik rövidnek, mertbvégig egy csőben megyünk, nem tudunk elakadni vagy bolyongani igazából, mint pl. egy Resident Evilben. Ez tényleg egy jobb fajta interaktív horrorfilm. Második végigjátszásra sikerült más helyszíneket is bejárnom, néhány dolog változott a döntéseink függvényében.

    Alapvetően nem egy rossz játék ez, nekem a hajó miatt egy kicsit többet is ad, a hossza miatt némileg csalódott vagyok, de annyiért, amennyiért most van a store-ban, teljesen rendben van. Ezt a két végigjátszást bőven megérte, sok mindent észrevettem, ami elsőre elkerülte a figyelmem, és a hajót nagyon hangulatosra megcsinálták.

    Sok trófea bugos, gyakran nem regisztrálja a gyűjtögetnivalókat, ezért nem is ugrom neki a platinának, bár önmagában nem nehéz.

    Akinek kedvére való a horror és ezek a filmszerű játékok azoknak ennyiért -4000 körül- ajánlom.

    Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Új hozzászólás Aktív témák