Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz sp8787 #258677 üzenetére

    Engem is zavar már a dolog, pláne, hogy folyamatosan úgy ír, hogy tele van lightos spoilerrel. Kezd rohadt irritáló lenni, de annyira, hogy még kb három ilyen bugyuta hsz, és törlöm a topicot is a picsába. Ott a játék a backlogon, PS-re feldobva, erősen agyaltam rajta, hogy ez legyen a következő cím, még TLOU2 előtt, hogy tudjon ülepedni a TLOU, de így már rohadtul nincs hozzá kedvem, hogy ennyire szarrá lett spoilerezve egy csomó része, persze IQ-san, spoiler tag nélkül. Annyi miatt vagyok még itt, mert a topikért amúgy kár lenne, mert amúgy nagyon jó topik ez általában, többnyire értelmes, jófej, segítőkész emberekkel, csak megint az van, hogy egy hülye teszi tönkre száz normális ember szórakozását, mégse Ő szívja meg, hanem a mindenki más. Ráadásul olyan ovis szinten megy az eszmecsere, hogy lassan nem mérges vagyok a tagra, hanem sajnálom szegényt.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák