Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moby

    addikt

    válasz hitchins #255578 üzenetére

    Én ps-re semmi mást nem veszek, csak exkluzívot, meg psvr játékot. Ez gazdasági megfontolás, meg minőségi megfontolás. Ezen semmi szubjektív nincs. Olcsóbban, vagy ingyen megveszem/megkapom ugyanazt, jobb minőségben azokból, ami kijön mindkettőre. Psplusom nekem is van, de hogy őszinte legyek nem a játékai miatt fizetem. Az tényleg csak a "plus" :)
    A következő generációban már sokkal közelebb lesz a két gép minőségben, és talán a ps5 is megkapja az oyan alapvető feature-ket mint a VRR, és akkor már nem biztos, hogy nem fogok többet vásárolni ps-re. Ezzel együtt nehéz lesz elhajolni az xbox elől is (valamelyik elől). Semmi kézzel fogható nem volt az ms konfon(ami volt, az meg minek), de az azért eléggé megüthetetlen dolog, hogy minden, ami ott be lett mutatva, azt én ingyen kapom. Feltéve, ha akövetkező két és fél évben kijön, amíg tart a gamepass előfizum :D Ha később jön, akkor már csak valszeg nagyon-nagyon olcsón kapom. ps=minőségi ekluzívok, xbox=fillérbaszás, Szerintem ez marad a köv genben is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák