Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz ldave #246596 üzenetére

    A guide-ot meg szoktam nézni...azt, hogy van-e elhagyható trófea. Esetleg nehézséggel kapcsolatos, mert akkor azon kezdem. Ami nagyon sztoriorientált és tudom, hogy tele van elhagyható trófikkal (Detroit, Witcher 3 stb..) azt én először le szoktam tolni "ahogy esik úgy puffan alapon".
    De egyébként a netes guide-ok is fel vannak "készülve" erre. Pl. itt a Shadow of War guide-ja. Látni felül egy "missable" dolgot. Azokra szoktam csak egy pillantást vetni... Amint látod itt csak annyit ír, hogy az act 4 előtt össze kell szedni a meglévő collectiblest...+1-2 kisebb feladat. Ami nagyon spoileres, azt a guide-ok jelzik az erre érzékenyek számára.
    Egyébként ha már rutinos vagy ezekben, akkor sosem ér nagy meglepetés. Hasonló stílusokban nagyjából egyező trófeák vannak. Szedj össze minden collectiblest, összes skill megszerzése, összes fast-travel pont feloldása stb... kb minden ilyen játékban benne vannak... Nem nagyon vannak újdonságok...

    Plusz hála az égnek az új játékokban egyáltalán nincsenek ilyen "agybaj" trófeák. Szóval az ilyen "ugrálj egy helyben 299x" jellegű.. Ez szerencsére már nem "divat". Továbbá egyre könnyebbek is a trófeák. Az ilyen 8/10-es nehézségű platinák elrettenthetnek egyes vásárlókat...

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák