Új hozzászólás Aktív témák

  • fausto

    addikt

    Tegnap belenéztem a Dreams demojába. Az eszem megáll, hogy milyen arcok dolgoznak a MM-nál, megcsináltam a "kampány" (Art's dream) első pár pályáját és teljesen odavagyok érte. Elképesztő, hogy mennyire hangulatos és stílusos dolgokat tudnak ott összehozni! Eddig bármit is csináltak (LBP, Tearaway) az zseniális volt, ha nem is technikailag. A stílus, a zene, a hanugat.
    Viszont pont ezért van még mindig fenntartásom a játékkal kapcsolatban. Az LBP-nek imádtam a stílusát és nagyon tetszettek az igényes közösségi pályák, amik ugyanazt a látvány vitték tovább. De azok a szintek, amik tök más stílusban készült, már nem tetszettek annyira. A Dreams-nél pedig úgy látom, hogy pont nem egy egységes látványvilág van, hanem minden közösségi pályan egy külön stílus. Nekem egy egységesség nagyon hiányzik ebből a játékból.
    De persze azért rajta tartom a szemem. Ha más nem, a VR támogatásnál biztosan lecsapok rá.
    Apropó: a VR támogatást patchként megkapja vagy fizetős DLC lesz, erről lehet tudni valamit?

Új hozzászólás Aktív témák