Új hozzászólás Aktív témák

  • markknight

    veterán

    válasz .LnB #217505 üzenetére

    Ezt azért szó nélkül nem hagyom. A beszélgetés lényege az az, hogy személyeskedsz mert nincs igazad, ezt pedig imádod eljátszani itt a topikba. Wikipédiáról és Google-ről másolsz bizonyítékokat nekem, (ezeknek az összefüggését te magad sem látod, különben nem copy-pastéznél ész nélkül, ha pedig te írtad akkor no comment) majd szívesen nyomod az emberbe azt a gondolatot, hogy te okos vagy, amit itt a fórumon mindenki lát és tud, akivel pedig vitázol az hülye és az is tudja magáról (számtalan ilyen megnyilvánulásod van amivel lesajnálod a tagokat és csak kamillázok néha), ezért zárod a sort. És pont azért töröltettem a kommentet, mert ez engem nem érdekel, láttam elégszer.

    A gondolatfolyam jelentősége pedig az, hogy nem ismered a Battle Royale-t, de szakértőnek adod el magad. Itt ebben semmi nagy tanulság nincs.És mielőtt megkérnél, nem, nem fogok keresni eseteket és nem fogom belinkelni hol voltál bunkó vagy hol játszottad a szakértőt. Ez nem az én módszerem. De mondom, totális respect, semmi harag részemről. End

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák