Új hozzászólás Aktív témák

  • Fradizmus

    csendes tag

    Sziasztok. 3 hete vettem meg az első komoly konzolomat, egy PS4 PRO-t.
    20 év asztali PC gaming után gondoltam, hogy a kanapén ledőlve jobban lesz kedvem játszani két kisgyerek mellett. Hát nem. 5:45-kor kelek, 16:30-kor érek haza hétfő-péntek között. Hétvégére pedig minden napra betervez a feleségem valamilyen programot. Van egy 4 éves fiam, vele játszok esténként, olvasok neki amíg a feleségem elaltatja az 1 éves kisfiamat. Így jó esetben este 9-11 között játszhatnék minden nap, de a feleségem igényli a beszélgetést, közös filmezést. És ott a házimunka, meg néznék néha focimeccset.

    Last of Us remastered az első játék amit megvettem a gépre, nagyon tetszik, de kb 2-3 naponta haladok vele 1-1,5 órát. És ha fürdik, vasal stb az asszony és felsír a kicsi akkor azonnal mennem kell ringatni, bármilyen jó résznél járok.Nincs energiám többre, így is átlag 6-6,5 órákat alszok pedig többet igényelne a testem. Nehéz a kocka létből a családi létre átállás, de igazából ha a csajaink is egy ilyen fórumban írnák ki magukból hogy ők csinálják a házimunka és a gyereknevelés nagyobb részét amíg mi játszunk, külső nézőpontból nehéz lenne nem igazat adni nekik :D

Új hozzászólás Aktív témák