Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    Befejeztem a Battlefront 2 kampányát. Vegyes érzéseim vannak, kicsit kihagyott ziccernek érzem. A karakterekben több volt mint amit kihoztak belőlük. A történet érdekes lehetett volna, ha ennél folytonosabb lett volna, kicsit túlságosan fel van darabolva és ahogy haladsz küldetésről küldetésre nem érzed igazán, hogy ez egy összefüggő egész lenne. Persze a végén ezen kicsit javítanak, illetve összekötik valamennyire az új filmtrilógia eseményeivel.SpoilerMás is úgy gondolja, hogy Iden és Del lánya Rey? Legalább is a Kylos küldiben szóba kerül, hogy van egy lányuk. Hát nem biztos, hogy ezt a sztorit így akartam volna átélni.Spoiler vége Grafika meg játékmenet terén nem volt bajom. A repkedés is élvezhető, mondjuk ezt VR-ban szívesen kipróbálnám. Multinak még nem kezdtem neki, lehet beletolok pár órácskát mint az elsőbe, mert olyan Star Warsos hangulatban vagyok és konzolra nincs TOR.

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák