Új hozzászólás Aktív témák

  • _drk

    őstag

    válasz #58978304 #187454 üzenetére

    Elvileg, most csak azért lett ráncfelvarrás mind 2 konzolon mert az elsők nem sikerültek valami jól.
    Legalábbis megjelenéskor már volt egy kis hangja, hogy ezek nem tolják ki azt a teljesítményt amit még egy konzoltól is elvárna az ember.
    Erre rájött, hogy elszabadultak a 4k tv-k, amiken az 1080p tartalom nem minden tv-n néz ki jól és ügye nem is 4k eleve.
    Megjelent a VR, ami megint megkívánja a teljesítményt.
    Erre is ki kellett találni valamit.
    Az érdekes inkább az, hogy megjelenéskor gyenge konzolok, a mai napig egész jól muzsikálnak. Bár én váltottam Pro-ra sima Fat-ről, észre is venni a teljesítmény javulást. Sokkal fluidabb az egész, kevesebbet is töltenek a játékok. De eget rengető különbség nincs!

    Most ha a Pro árában kijön egy minőségibb konzol, már első perctől kezdve nyújtva az elvártakat, főleg az előző genből tanulva akkor szerintem egy 4-5 éves ciklussal lehetne számolni fél lépcsők nélkül.

    Mondjuk az mindenképp tegyük hozzá, hogy látványban azért nagy fejlődésről nem is beszélhetünk. Vannak igényesen megkreált játékok, de úgy általánosságban a HZD és U4 óta mondjuk a tavalyi GOW is csak a pálya a design miatt néz ki úgy ahogy!

Új hozzászólás Aktív témák