Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz jófiú90 #18240 üzenetére

    Nincs leszarva, csak nem élvez prioritást. Az elején a játékkal kapcsolatos dolgokat akarják rendbe tenni - mint mondtad ott is van még mit fejleszteni. Utána jöhet a bt füles, zene, videó, dlna meg akármi. Szerintem ez a helyes hozzáállás, az alap funkciókat, amiért vetted, azokat próbálják meg minél elöbb minél jobb minőségbe tenni. Az ilyen extra igényekre is biztos sor kerül, gondolom még idén jön, elvileg nemsokára pl jön a hdcp mentes kép pl. Igaz az megintcsak játékkal kapcsolatos végülis :) BTW Sonynak nincs sok érdekeltsége a drága fülesek piacán, nem hiszem hogy azért ne tették volna bele hogy azokat kelljen megvenni, hanem mert másra koncentrálnak. Szerintem sem sok idő egy ilyet beleprogramozni, de ha már megvan 10+ óra (azért tesztelni is kell) akkor azt érdemesebb dolgokra is el tudják egyelőre tölteni bőven, szerintem van dolguk rendesen, nem ülnek a seggükön :) A zene videó kérdésre már inkábbb lehetne mondani hogy azért van hogy a music unlimitedet és társait erőltessék, kicsit nyilván benne van, de szerintem az is inkább az erőforrás másra való öszpontosítása miatt van.

    DS4 világítása is olyan, hogy valóban le lehetne lőni - elvileg pár héten belül érkező hdcp patchben meg lesz oldva a dimmelése - igaz ekkor csak elhalványul - de ez pl engem nem érdekel, 8 órát kibír, én annyit se :D Nem tudok 8+ órát egyhuzamban játszani, végén meg úgyis megy a charging stationbe, uh részemről nyomhatja... Akit meg zavar az így járt, használjon kábelt, de inkább ne játszon egyhuzamba ennyit... ;]

    Mellesleg nyilván van még mit csiszolni a rendszeren, fognak is rajta bőven, de a konkurenciához képest sokkal stabilabb és kiforrottabb a rendszer - arról nem beszélve h pl normális kormányokat, füleseket támogat, míg az pl nem...

    Konzol launch első évében ilyen dolgok bőven beleférnek. Jobb lenne ha minden rögtön rendben lenne, de nem ilyen világban élünk. Mellesleg akkor tedd fel magadban a kérdést: örülsz e neki hogy most már van egy ps4ed aminek 1-2 fentebb említett hiányossága még van amit lassan bepótolnak sw frissítéssel, mintsem hogy teszem azt eleve csak idén szeptemberben lenne kapható a masina, mire eljutnak addig sw terén? Én örülök neki hogy már most használhatom, akiket ez zavar, azoknak meg érdemesebb megvárni míg kikupálják.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák