Új hozzászólás Aktív témák

  • #20844032

    törölt tag

    válasz Madwe #16399 üzenetére

    Sokféle routerrel próbáltuk megjelenés után. Atheresookkal, és broadcomosokkal is. Gyári fw-el, ddwrt-vel, openwrt-vel is.
    Amelyik szar, az mindel szar. Én konkrétan ~jót még nem találtam, de tudom, és olvasom hogy van, csak nem ez a jellemző. A probléma ismert, nem csak a játékos körökben. A guerilla folyamatosan azt írja a kz fórumban, hogy ha lehet, ha egy mód van rá, ne használják a wifit (náluk is rengeteg lagprobléma van).
    A powerline adapter meg pont olyan, mint a wifi sebesség szempontjából: mivel a közeg "minősége" nem biztosított, ezért a sebesség is változó. Nincs olyan, hogy lassú vagy gyors. Hálózatfüggő. Az 5-600megabites pl adapterek viszont átlagban azért hozzák a 100mbt. Nekem 200-asaim vannak, 40-50-et azok is tudnak, de nem is így használom: a netet viszem vele a gépekhez, és ott a router, így gyak minden fontos eszköz bír kábellel csatlakozni a routerbe, a netemnek meg bőven elég az 50 megabit (sajnos, nálam csak 25 mega az elérhető max).
    De bőven elég lenne dlna-ra is. Nincs 50 megabites filmem, és nem várható, hogy a közeljövőben lesz :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák