Új hozzászólás Aktív témák

  • prokxy

    veterán

    válasz TazLeacher #151839 üzenetére

    Nem tudom a kérdésedre a választ, én ez év január óta vagyok PS-es és evidens volt, h magyar profilt csinálok.
    Régebben ez hogy volt, miket lehetett és mit nem, fogalmam nincs. Azt viszont tudom, h nem egy ismerősöm másik accounttal "trükközik" pl.Ohio-s címekkel megtámogatva, hogy olcsóbban szerezze be a játékot, nincs ezzel gond, de ha kérdése van, akkor utánajár vagy megszívja.

    Az mondjuk gáz, ha vki németben él és kérdezősködnie kell össze-vissza, hogy van-e magyar felirat, mert sajna nem egyértelmű a dolog a PSN részéről.

    #151845) erahurka: basic kérdések pl (nekem nem 1x volt dolgom már a supporttal), géped szériaszáma, mailcímed, lakcímed, esetleg Anyud neve, bár ez utóbbira nem emlékszem, h meg kellett-e adni, talán SZIG. Nem játékvásárlás, a múlt hónapra nem emlékszem, h mikor mit vettem, mondjuk ez is megvan, kapsz róla mail-t. :)
    A magyar support normális, nem egy kötsög banda, nem akarnak Veled kicseszni, max az lesz, de tényleg legrosszabb esetben, hogy nem leszel jogosult adott játékra a korod miatt és zárolt lesz. De erre is van megoldás! ;)

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák