Új hozzászólás Aktív témák

  • pockhome

    senior tag

    Sziasztok,

    PS VR-ral észlelte valaki az alábbi problémát?
    Régebben még csak 1-2x elcsúszott a kép, és csak 1-2 játékban, de mára már akárhogy állítom,
    -kb 5-10 fokkal megdőlt a kép menüben és játék közben is
    -tikkel a kép a játékban
    -'csúszik' a kép, olyan mintha szép lassan forognál, közben egy helyben állsz és még csak a fejed sem mozgatod

    Rákerestem neten, mindenki mást írt, hogy fordítsd fejjel lefelé a cam-ot és az megoldja, meg lehet közel van valamihez ami mágneses, remegő talapzata van a cam-nak (wtf, szekrényen csücsül), elb@szódott a giroszkóp, sok a szűz gamer a közelben stb... szinte mindent kipróbáltam, ugyan az a helyzet...

    V2-es cam-om van
    V1-es headset, DS4 kontrollerrel is, és fagyikkal is ugyan úgy van hiba, utóbbiakkal még rosszabb...
    Újrakalibrálás megvolt kb 10x, a szemüvegé is, options-féle kalibrálás is, kikapcs-bekapcs, pihentetés, stb szintén. Nem világít semmi a kamerába, eddig tökéletesen ment sötétben/világosban, etc... Leejtve sem volt.

    Az egyik PS community-s threadben a playstationösök kommentelték hogy ide fáradjon mindenki, ez hardware support, és ennyit kapok:

    Valakinek valami ötlete esetleg?

    Írjak a Magyar supportnak?
    Gondoltam gariztatom a cuccokat, mindkettő decemberi vásárlás, de melyiket? A szemüveget, vagy a kamerát? Mindkettőt? 1-2 hónapot várni, mire bevizsgálják, stb...

    [ Szerkesztve ]

    Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

Új hozzászólás Aktív témák