Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz Xirtam #14152 üzenetére

    ONE -hoz nem volt még szerencsém testközelből de a többiek elmondásá is ugyanaz mint a tied, szóval biztos úgy van.. ezt nem is vitattam. Csak nem értem miért mindig más platformot kapsz fel. (Főként, hogy neked teljesen mindegy, hogy melyiket veszik meg nálatok gondolom.) Mindegy, tényleg nem sértésnek szántam, csak észrevétel.
    Még az előző hsz. -edhez a "kikészült vásárlóhoz" annyit, hogy nem mindenki kőgazdag lett, hanem elérhető áron adták a konzolt, és jó előre tudni lehetett. Szerintem akinek szóbajöhet egyáltalán ilyen luxuscikk megvásárlása, az fél év alatt fekete diákmelóval is összeszedi rá a pénzt, ha nagyon akarja. A fenyegetésről meg csak annyit, hogy nem a boltosok hibája volt természetesen, de ők ígérgettek fűtfát összevissza. Az egy dolog, hogy nekik is a Sony ezt ígérte, de a vásárló nem fog felmászni a ranglétra tetejére, a legközelebbi kapocs "lábát töri el". Szvsz. a vásárlóknak igazuk volt (bár túlpörögtek picit), a Sony hülye és szemét volt bizonyos értelemben, de a boltosok sem kisangyalok azért. (Leszögezném, hogy szerencsére kimaradtam az egészből és jó messziről szemléltem az utolsó 1 hónapot :R )

Új hozzászólás Aktív témák